MONTHLY
RESIDUAL INCOME

|
5
Business Partners With 2 Passups = $180 Residual
Income
|
5 x $12 = $60 monthly
|
5 passes up 2 each = 5 x $24 = $120
|
$60 + $120 = $180 Residual Income
|
|
|
10 Business Partners
With 2 Passups = $360 Residual Income
|
10 x $12 = $120 monthly
|
10 passes up 2 each = 10 x $24 = $240
|
$120 + $240 = $360 Residual Income
|
|
|
20 Business Partners
With 2 Passups = $720
|
20 x $12 = $240 monthly
|
20 passes up 2 each = 20 x $24 = $480
|
$240 + $480 = $720 Residual Income
|
|
|
30 Business Partners
With 2 Passups = $1,080 Residual Income
|
30 x $12 = $360 monthly
|
30 passes up 2 each = 30 x $24 = $720
|
$360 + $720 = $1,080 Residual Income
|
|
|
50 Business Partners
With 2 Passups = $1,800 Residual Income
|
50 x $12 = $600 monthly
|
50 passes up 2 each = 50 x $24 = $1,200
|
$600 + $1,200 = $1,800 Residual Income
|
|
|
80
Business Partners With 2 Passups = $2,880 Residual
Income
|
80 x $12 = $960 monthly
|
80 passes up 2 each = 80 x $24 = $1,920
|
$960 + $1,920 = $2,880 Residual Income
|
|
|
100
Business Partners With 2 Passups = $3,600 Residual
Income
|
100 x $12 = $1,200
monthly
|
100 passes up 2 each = 100 x $24 = $2,400
|
$1,200 + $2,400 = $3,600 Residual Income
|
|
|
YOUR INCOME POTENTIAL IS UNLIMITED

|